האטרקציה לאירוע שלך

אטרקציות לאירועים

מי מאתנו לא היה רוצה לזכות באירוע המושלם? חיפוש אחרי מקוריות ושבירת שגרה הוא חיפוש מוצדק וראוי , בשוק האטרקציות והאירועים . הרי בנינו כל אחד היה רוצה שידברו על אטרקציות לאירועים שלו ועל החוויה העצומה אותה הוא סיפק בהצלחה לכל קהל המוזמנים, אירוע שכל מי שיכנס אליו יהיה שבוי תחת קסמי הערב והאווירה השונה והמיוחדת מכל מה שהתרגלנו עד כה . הדרך לאטרקציה המושלמת היא פשוטה מאוד ,אתם יכולים לעצור את החיפושים לקחת את הטלפון ופשוט לפנות אלינו . אנחנו נראה לכם שהדרך לאטרקציה המושלמת חוויה אצלנו וזה הרבה יותר קל ממה שחשבתם .  נתחיל בתיאור קטן של אותה חוויה גדולה ובלתי נשכחת .  אני מזמין אתכם לאטרקציה שלי ,עצמו עיניים, קחו  נשימה עמוקה ותתכוננו להיכנס למאורת קסמים  מקום בו ההווה נראה לא אמיתי ולא מציאותי החוויה מתחילה עכשיו:

נתחיל בצעד קטן ונכנס לתוך גן קסום הסתכלו סביב, תהינו מהנוף וממבטי האנשים הרבים שהזמנתם ששבויים ביופי האירוע ובמורכבותו.  המשיכו לפסוע לעבר אטרקציות לאירועים מרכז המקום.  לאט לאט תתחילו לראות אש קסומה, אותה הלהבה שבהמשך תהיה המקור למופעי אש מרהיבים  אך אל לנו להקדים את המאוחר. להבת האש תמיד היוותה מקור השראה ומוזה לאמנים רבים ובכלל לכל בני האדם באשר הם. השליטה באש שהיא אחת מארבעת היסודות הבסיסיים  , מסמלת חוזק אנושי זאת כיוון שהאש ידועה כחסרת רסן ומכאן שכל אדם שביכולתו לשלוט בה ולעשות בה כרצונו הוא בעל כבוד רב .

ואין ספק שמופע אש מלא בפעלולים ישאיר אותנו חסרי נשימה.  לאחר שראינו שאפילו אש ניתנת לאילוף נוכל להמשיך במסענו. כעת אנו פוסעים במקום בו כולם  קטנים, מי לא היה רוצה לחזור לילדות לפעמים? לאותו המקום בו תמימות לא הייתה מילה נשכחת , כעת אנחנו קטנים לידנו הולכי קביים מרשימים , זה משעשע ומצחיק לפגוש באדם שגבוהה ממך ב 2 מטר, אותו הענק פונה אליך ממרום ומשחק אתך ומהטל בך . אל תגידו שאתם לא מחייכים.  באגדה אליה נכנסנו כבר נתקלנו בענקים ובמופע אש מלהיב ומיוחד. שנמשיך במסע?… נאלץ לעצור כאן ולספר לכם, שזוהי בדיוק ההרגשה שיש לכל מי שמשתמש  בשירות שלנו. לא משנה אם מדובר במסיבת בר מצווה ,מסיבת יום הולדת, אטרקציה מיוחדת לבר מצווה או אולי סתם ערב סגור לעובדי חברה.  אנחנו אלה שנעשה את האירוע הזה לחוויה בלתי נשכחת מלאת הפתעות ואפקטים מרהיבים. ואתם אלה שתישארו עם טעם של עוד.

איך נהפוך אירוע פשוט לאטרקציה נדירה :

כל אנשי ההפקה , תמיד יהיו בעלי תלבושת מרהיבות המכבדות את האירוע  המיוחד אותו לא תראו בכל יום. אולי אפילו תעמיקו ותראו כי כולם נראים כמו דמויות מיוחדות הלקוחות מתוך אותן אגדות ילדים עליהם גדלנו, פיות וקוסמים שמאז ומתמיד היוו מוקד משיכה לסקרנות האנושית .

בנוסף לחזות המיוחדת שמסייעת ביצירת אווירה קסומה וצוות מקצוענים שממונה על האירוע שלכם. תמצאו שיש לנו עוד כמה קלפים בשרוול  : רקדניות בטן ססגוניות, מופעים אפריקאים קרבות קפוארה , וסדנאות שונות ומיוחדות בהן יכול כל אדם למצוא את עצמו לומד תוך כדי חוויה יוצאת דופן ומרתקת.